Træner og holdledere

Rødovre Ishockey Klub

Rødovre Parkvej 425

2610 Rødovre

E-mail: rsik@rsik.dk

Trænere og holdledere

 

Årgang U7

 

Cheftræner Peter Unger

Telefon:+45 22 43 84 82

E-mail: ungerpeter9@gmail.com

Assisterende træner Theis Plato

Telefon: +45 31 10 24 67

E-mail: plato_theis@yahoo.dk

 

Holdleder Iben Skjødt Sørensen

Telefon: +45 40 27 98 89

E-mail: skjodt@live.dk

 

Holdleder Maria Männistö

Telefon: +45 26 36 06 38

E-mail: mariavengel@hotmail.com

 

Årgang U9

 

Cheftræner Peter Unger

Telefon: +45 22 43 84 82

E-mail: ungerpeter9@gmail.com

 

Assisterende træner Stephan Fogdal

Telefon: +45 31 31 78 21

E-mail: Stephanfogdal@gmail.com

 

Holdleder Mia Jensen

Telefon: +45 60 60 60 73

E-mail: miasmarcus@gmail.com

 

Holdleder Gine Vestergaard Nielsen

Telefon: +45 31 33 37 69

E-mail: ginenielsen@gmail.com

 

Holdleder Kirstine Bindzus

Telefon: +45 22 25 07 82

E-mail: Kf@bindzus-el.dk

 

Årgang U11

 

Cheftræner Mark Olsen

Telefon: +45 21 13 56 68

E-mail: mark33olsen@gmail.com

 

Assisterende træner Theis Holritz

Telefon: +45 51 24 81 03

E-mail: theisholritz@gmail.com

 

Holdleder Josephine Aller

Telefon: +45 26 12 08 98

E-mail: Josephine_aller@hotmail.com

 

Årgang U13

 

Cheftræner Jacob Holm

Telefon: +45 20 66 83 87

E-mail: Holm-2610@hotmail.com

 

Assisterende træner Mathias Walbum

Telefon: +45 22 40 90 27

E-mail: mathias.walbum@hotmail.com

 

Assisterende træner Tim Frandsen

Telefon: +45 40 28 35 39

E-mail: Tim39frandsen@hotmail.com

 

Holdleder Ulrik Kruse

Telefon: +45 27 28 19 99

E-mail: Kruse.ulrik@gmail.com

 

Holdleder Tine Astrup

Telefon: +45 24 60 12 31

E-mail: ta@astrup-byg.dk

 

Årgang U15

 

Chefræner Daniel Rasmussen

Telefon: +45 23 63 73 88

E-mail: daniel_rasmus@yahoo.dk

 

Assisterende træner Mikkel Ry

Telefon: +45 28 57 77 35

E-mail: rynielsen@hotmail.com

 

Assisterende træner Frederik Rørth

Telefon: +45 21 20 90 08

E-mail: mif15@hotmail.com

 

Holdleder Peter Bjørn

Telefon: +45 27 89 38 09

E-mail: ptrbjrn@gmail.com

 

Årgang U17

 

Cheftræner Lasse Thomsen

Telefon: +45 28 72 82 01

E-mail: Lasse_F_Thomsen@hotmail.com

 

Assisterende træner Loui Rasmussen

Telefon: +45 51 37 06 33

E-mail: rasmussen1992@hotmail.com

 

Assisterende træner Jannik Svane

Telefon: +45 22 44 20 19

E-mail: J_svane@hotmail.com

 

Holdleder Jens Galby

Telefon: +45 72 68 24 51

E-mail: ishockey@galby.dk

 

Holdleder Thomas Lund Jensen

Telefon: +45 27 12 35 94

E-mail: dianaogthomas@hotmail.com

 

 

Årgang U20 og 1. Division

 

Cheftræner Brian Madsen

Telefon: +45 21 82 64 93

E-mail: bsmadsen@e-box.dk

 

Assisterende træner Ronnie Sørensen

Telefon: +45 25 19 50 73

E-mail: ronnie.sorensen@bonava.com

 

Holdleder Thomas Frænell

Telefon: +45 29 37 98 05

E-mail: Tfraenell@outlook.dk

 

Copyright @ All Rights Reserved